Piegāde

Ēdienu piegāde Rīgā un tās apkārtnē.

Piedāvājam savus pakalpojumus ēdienu piegadē Rīgā un tās apkātnē piegādājam: brokastis, pusdienas un vakariņas visu

no 8:00 – 23:00.

Ēdienu piegāde tā ir labākā iespēja Jums ietaupīt savu laiku un baudīt garšīgu un veselīgu ēdienu,darbā,mājās jebkurā Jums izdevīgā laikā !

Darba devējiem šī ir lieliska iespēja noorganizēt savu darbinieku ēdienu piegādi uz ofisu kā dienas tā arī vakara maiņām.

Pie mums Jūs varat pasūtīt ātru piegādi Jums ērtā laikā. Mūsu tālruņa nr. 20258817. Zvaniet un mēs noorganizēsim Jums ātru ēdienu piegādi.

Izvēlieties jebkuru ēdienu no mūsu ēdienkartes un mūsu kurjers aizvedīs Jums pasūtījiumu. Mūsu sadarbības partneri ir: LAUVAS NAMS un

bet pēc Jūsu vēlmēm iespējama ēdienu  piegāde  arī no citām ēdienāšanas vietām.

 

 

 

                            FULLA.LV – ĒDIENU  PIEGĀDE PĒC JŪSU VĒLMĒM!

                                             

ēdienu piegāde

                                          ĒDIENU PIEGĀDE – IR MŪSU PROFILS!

 

Ēdienu piegāde no “LAUVAS NAMS” ir lieliska alternatīva „fast food”, turklāt ēdienu piegāde no “LAUVAS NAMS” iespējama arī naktī. Pieņemamas cenas, liela otro ēdienu izvēle, kā arī ēdiens garšo kā mājas. Mēs Jums garantējam karsto ēdienu piegādi visu diennakti.

Ātrās ēdināšanas restorāni visā pasaulē ir ļoti populāri. Ēdienu piegāde no McDonald’s restorāniem ir ļoti pieprasīts pakalpojums, pateicoties kuram Jūs vienmēr varat pasūtīt to, kas Jums viss labāk garšo.

Iespējama arī ēdienu piegāde no “STREET BURGERS” – garšīgo kotlešu piegāde ar salātlapu salātiem ir lieliska alternatīva tiem cilvēkiem, kuri mīl garšīgi paēst neizejot no ofisa.

Itāļu picas cienītājiem mēs ar lielāko prieku piegādāsim līdz mājai vai ofisam karstu, garšīgu picu. Ja Jūs esat Itāļu picas cienītājs, tad Jums noteikti noderēs mūsu ēdienu piegādes pakalpojumi.

Eksotiska, izsmalcināta un noslēpumaina, kā pati Japāna, ir Japānas virtuve, kura ir iekarojusi daudzu cilvēku sirdis. Pie mums iespējama Suši ēdienu piegāde. Mēs būsim priecīgi, ja to Jūs pasūtīsiet pie mums.

Neviena jubileja nepaiet bez garšīgas tortes, kura tiks izcepta pēc Jūsu pasūtījuma. Pie mums iespējama ēdienu piegāde dažādām tortēm un kūkām, ja vien Jūs vēlaties uzcienāt Jūsu viesus, kolēģus.

Mēs piedāvājam arī produktu piegādi no veikaliem 

Ar mums Jūs aizmirsīsiet visas problēmas, kuras ir saistītas ar veikalu apmeklējumiem: stāvēšanu rindās, smagu somu celšanu un nešanu uz mājam.

Tiem, kam ir nepieciešams noformēt pasūtījumu nepieciešams tikai piezvanīt pa tālruni 20258817. Mūsu serviss – ir tieši tas, kas Jums nepieciešams. Ļoti būtiski ir arī tas, ka mūsu ēdienu piegāde un produktu piegāde notiek tieši Jūsu izvēlētajā laikā un cena par to ir samērīga.

 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS